Over 2500 Vehicles to Choose from Oakville
2026 GMC Sierra 1500 AT4 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
3.0L Duramax Diesel / One Owner No Accidents
| Price: | $74,990 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:7,723 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GTUUEE8XTG114850 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26C229A |

PEACE OF MIND: Factory Comprehensive & Powertrain Warranty!
-.....Read MoreLire la suite
2026 GMC Terrain AT4 4dr All-Wheel Drive
HEATED & VENTILATED SEATS | POWER SUNROOF | MEMORY
| Price: | $45,398 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:9,910 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 3GKALYEG3TL200852 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P260852 |

CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner
| One Owner, | No Accidents, | Non-Smoker, AWD, 2-Way Power Front Passenger Lumbar Seat Adjuster, 3.47 Final Drive Axle Ratio, 6-Speaker Audio System Feature, 8-Way Power Driver Seat Adjust.....Read MoreLire la suite
2025 GMC Sierra 1500 Elevation 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
ADAPTIVE CRUISE CONTROL | X31 OFF-ROAD PKG | REMAI
| Price: | $62,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:22,266 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GTUUCE85SG353791 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P253791 |

Odometer is 9408 kilometers below market average!
| One Owner, | No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, LOCAL TRADE, 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black w/Cloth Seat Trim, 120-Volt Bed Mounted Power Outlet, 120-Volt Interior Power Outlet, 2 Char.....Read MoreLire la suite
2025 GMC Sierra 2500HD SLE 4x4 Crew Cab 6.75 ft. box
5TH WHEEL PREP PKG | SNOW PLOW /CAMPER PREP PKG |
| Price: | $81,900 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:14,566 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GT4UMEY5SF344032 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P254032 |

One Owner, | No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, | Non-Smoker, LOCAL TRADE, 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black w/Cloth Seat Trim, 10-Way Power Driver Seat Adjuster w/Lumbar, 120-Volt Bed Mounted Power Outlet, 120-Volt Instrument Panel Power.....Read MoreLire la suite
2024 GMC Canyon Elevation 4x4 Crew Cab 5 ft. box
Local Customer Trade / Heated Seats / Remote Start
| Price: | $48,988 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:24,456 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GTP6BEK4R1154687 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26C362A |

2023 GMC Sierra 1500 Denali 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
3.0L Duramax Diesel / Sunroof / Clean Carfax
| Price: | $57,603 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:92,420 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GTUUGE84PG139650 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26C338A |

- Major components (Engine/Trans) covered.
- OEM EXPERTISE: As a Franchise Dealer, we have exclusive access to this vehicle's full factory warranty & repair history.
- SMART BUY: Under 100k thr.....Read MoreLire la suite
2023 GMC Sierra 1500 Elevation 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
HEATED SEATS | HEATED STEERING WHEEL | BLACK ASSIS
| Price: | $49,298 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:57,426 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GTUUCED8PG105510 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T464A |

Odometer is 1616 kilometers below market average!
No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, | Non-Smoker, LOCAL TRADE, 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black w/Cloth Seat Trim, 10-Way Power Driver Seat Adjuster w/Lumbar, 120-Volt Bed Mounted Power Out.....Read MoreLire la suite
8-PASSENGER | LANE KEEP ASSIST W/ LANE DEPARTURE W
| Price: | $51,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:120,543 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GKS2AKD0NR279708 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P166579A |

CARFAX Canada No Reported Accidents CARFAX Canada One Owner
| One Owner, | No Accidents, | Apple CarPlay/Android Auto, 4WD, 3.23 Rear Axle Ratio, 3rd row seats: split-bench, AM/FM radio: SiriusXM with 360L, Apple CarPlay/Android Auto, Aut.....Read MoreLire la suite
2021 GMC Sierra 2500HD AT4 4x4 Crew Cab 6.75 ft. box
DIESEL 6.6L V8 | MAX TOW PKG | X31 OFF ROAD SUSPEN
| Price: | $58,498 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:184,578 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GT49PEYXMF272962 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P212962 |

Loading More Vehicles ...










